Novostavby

Kraj
Typ

Nalezeno 37 projektů

Seřadit podle:
 • Nízkoenergetické domy ZERO

  Nízkoenergetické domy ZERO

  Nejdostupnější rodinné domy ZERO Domy 3+1 až 5+1 ceny od 1 350 000 Kč včetně DPH(na klíč). •cena domu ZERO je oproti zděnému domu či montovanému domu vystavěného na základě jiného systému, bezkonkurenční (to platí i pro cenu našeho domu vystavěného na základě individuálního projektu) •náklady na vytápění se při dodržení systému větrání pohybují kolem (cca 300, – €) za rok při 4 členné rodině a při užitné ploše 85m2 •rychlost stavby – výstavba hrubé stavby trvá v průměru 5 dní •zdravé bydlení – naše použité materiály téměř nejlépe akumulují teplo a čistě jedinečným a pro zdraví velmi příznivým způsobem pracuje se vzdušnou vlhkostí •požární odolnost – při případném požáru jsou naše dřevostavby konstruovány tak, aby vám dali dostatek času na uhašení vzniklého nežádoucího plamene. Profil, kterým je zaobalené masivní dřevo musí být vystaveny přímému ohni až 60 minut než dojde k případnému průniku ohně na konstrukční rám. I ocelová, nebo zděná konstrukce má své limity •stavba z masivních certifikovaných panelů vyráběných ve výrobní hale – tímto se předchází nežádoucím vlivům počasí přímo na staveništi a snadněji se dohlíží na samotnou kvalitu výroby i samotné výstavby •každá odvedená práce a dodána součást stavby má vlastní protokol o zkoušce (certifikát kvality) – předložení všech certifikátů a protokolů o technických zkouškách materiálů použitých na stavbě je naší zásadou •tradice a dlouholeté zkušenosti •energetická účinnost a prostorová efektivita stavebních systémů

 • Krásný Svět II. Beroun

  Krásný Svět II. Beroun

  Druhá etapa projektu Krásný Svět v golfovém resortu Beroun nabízí 40 apartmánů velikosti 1+kk až 4+kk ve čtyřpodlažním bytovém domě. Apartmánový dům je pokračováním úspěšné první etapy projektu Krásný Svět dokončené koncem roku 2014. Dostatečně prostorné apartmány s terasami,pro zajištění výhledů na golfové hřiště a do okolní přírody. Dům se nachází na okraji prestižního golfového hřiště v Berouně naproti klubovému domu. Projekt se vyznačuje zvláště nabídkou služeb v oblasti sportu, relaxace a obchodu. Rezidenti mohou využívat za zvýhodněných podmínek zázemí golfového resortu, wellness centrum, venkovní bazén, fitness, konferenční sál, hru golfu apod. K dispozici je restaurace, hotel a recepce. Důraz je kladen na bezpečí a soukromí, areál je hlídaný strážní službou, příjezd pouze přes bezpečnostní závoru. Správce projektu zajišťuje pro rezidenty domovní služby včetně nákupů, úklidu, taxislužby apod. Projekt Krásný Svět je zároveň i výhodnou investicí. Pro kupující jsou zajišťovány realitní služby při správě a pronájmu apartmánů. Hodnota nemovitostí v golfovém resortu v Berouně dlouhodobě vzrůstá. Dům je obklopený udržovanými zelenými loukami golfového hřiště, za kterými se rozprostírají zalesněné kopce Brdských lesů a chráněných oblastí Českého krasu a Křivoklátska.

 • Podolské schody

  Podolské schody

  Výjimečná rezidence Podolské schody je pouze několik minut od metra Vyšehrad, tramvajová stanice Podolská vodárna a úžasný pohled na Vltavu. Takové bydlení přitahuje ... Dovolujeme si Vám v rámci spolupráce s developerem nabídnout nový luxusní projekt Podolské schody, který se nachází nedaleko historického centra Prahy, v oblíbené a velmi atraktivní lokalitě Prahy 4 Podolí. I když jde o bydlení opravdu na dosah centra Prahy, Podolí nabízí možnosti klidu, relaxu i sportovního využití. Dva objekty s celkem 22 byty o velikostech 1+kk až 5+kk se vyznačují nadstandardním provedením, společně s rozsáhlými podlahovými plochami. Součástí projektu bude k dispozici 34 parkovacích míst.

 • 4blok

  4blok

  Nově vznikající byty v rezidenci 4blok v Praze 10 Vršovicích. Praktické a moderní bydlení v celkem 210 nových bytech. Součástí projektu jsou v podzemním podlaží budovy garážová stání a sklepní kóje. Hledáte komfortní bydlení v Praze? Čtyři bytové domy 4Blok jsou situovány jako čtyři křídla šlechtického zámku a uprostřed je naplánován soukromý park. Architektura i vnitřní vybavení se inspiruje skandinávským stylem. Vše je lehké, čisté a s jasnými přehlednými liniemi. K tomu ladí využití velkého množství přírodní zeleně.Rezidence 4blok nabízí 210 nadstandardních bytů o velikostech 1+kk až 5+kk, které splní vaše sny. Byty v přízemí jsou vybaveny soukromými předzahrádkami, ke kterým náleží skladovací koje ve dvoře pro zahradnické náčiní a sezónní nábytek. V podzemním podlaží je umístěno nejenom parkoviště pro bydlící, ale také pro jejich návštěvy. K vybavení každého bytu patří: - protipožární a bezpečnostní vstupní dveře - dřevěná eurookna s dvojskly a francouzská okna - dřevěné podlahy v místnostech a keramické dlažby v koupelnách a na balkonech - vysokorychlostní internet - balkon, terasa, či předzahrádka s brankou, skladovací kóje - recepce - příprava na žaluzie a na klimatizace v bytech v nejvyšších patrech Ekologické a úsporné prvky: - zavlažování společné zahrady ze zásobníku dešťové vody na střechách - možnost nabití elektromobilu v garážích domu - tepelná čerpadla integrovaná do vzduchotechniky zajistí mechanickou výměnu vzduchu v bytech.

 • Rezidence Spiritka

  Rezidence Spiritka

  Elegantní Rezidence Spiritka se rozkládá v jižním svahu pod parkem Ladronka. Komplex se skládá z viladomu, ve kterém se nachází třináct bytů. Dále pak čtyři rodinné domy a jedna solitérní vila. Ve viladomě se nachází byty o velikosti 97 až 240 m2, které mají dispozici od 3+kk do 6+kk. Parkovací stání a sklepy se nacházejí v 1.PP. Čtveřice třípodlažních rodinných domů je dispozičně řešena jako 5+kk, v jejichž přízemí se nachází 2 parkovací stání. V přízemí solitérní vily se nachází kromě 2 parkovacích stání také nebytový prostor. V jeho 1.NP se pak nachází byt o dispozici 4+kk. Kvalita bydlení však nezáleží jen na chytře řešených dispozicích interiérů nebo kvalitních materiálech. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou, díky které se do centra Prahy dostanete za 15 minut. Stejně tak je zajištěna plná občanská vybavenost v blízkém okolí projektu. Samozřejmostí je množství míst vhodných k trávení volného času, včetně výše zmíněného parku Ladronka.

 • Prodej, pozemek 10 000 m2 plus developerský projekt, Nýřany u Plzně

  Prodej, pozemek 10 000 m2 plus developerský projekt, Nýřany u Plzně

  Na prodej developerský projekt vč. pozemku Nabízíme na prodej pozemek na výstavbu rodinných domů v obci Nýřany. Pozemek o výměře cca 10 000 m2 se nachází na okraji obce. Možnost koupě projektu, který počítá s 23 řadovými rd o velikosti 4+kk s garáží, o zastavěné ploše cca 85 m2 a užitné ploše cca 131 m2. Klidné bydlení v blízkosti Plzně.

 • Bytový dům Vranovice u Brna, Náměstíčko

  Bytový dům Vranovice u Brna, Náměstíčko

  Prodej posledních 9 bytů v bytovém komplexu Vranovice u Brna o velikosti 2+kk s balkonem a parkovacím stáním. Objekt je koncipován jako samostatně stojící třípodlažní dům se sedlovou střechou, který se skládá z celkem 5 dispozičně shodných bloků. Orientace všech bytů k jihovýchodu, spolu s velkými francouzskými okny, zajišťuje dokonalé proslunění obývacích pokojů. Všechny byty mají obývací pokoje s kuchyňským koutem a součástí každého bytu je balkón. U přízemních bytů pak terasa a zahrádka. Ložnice jsou orientovány na severovýchodní stranu, koupelna je řešena společně s WC. Do každého bloku se vchází samostatným vchodem ze severovýchodní strany. V přízemí každého bloku jsou umístěny rozměrné skladové boxy (5,5 m2) a dále schodiště a chodby, vedoucí k bytům. Parkovací stání jsou umístěna ze severovýchodní strany po celé délce objektu. V domě je celkem 25 bytů kategorie 2+ kk o výměře 55 m2, s balkónem o rozměru cca 6 m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 27,8 m2, ložnice 13 m2, zádveří 2,9 m2, komora 1,1 m2, koupelna s WC 4,7 m2 Byty jsou vybaveny ve vysokém standardu. Plovoucí podlahy, obložkové zárubně, kvalitní dlažba i obklady, značkové vybavovací předměty v koupelnách a na WC. Společná televizní anténa, možnost bezdrátového připojení na internet, domácí vrátný. Tři varianty koupelen jsou navrženy brněnským koupelnovým studiem studiem Ptáček (M palác) a vytvořeny z moderních kvalitních materiálů. A ukázková vizualizace se nijak neliší od skutečného stavu. Keramické dlaždice a keramické glazované obkladačky Rako Tulip a Rako Remix, klasická vana CONCEPT New 160x70, umývadlo CONCEPT 100 kulaté 60, WC kombi CONCEPT, ventil a sifon pro aut. pračku, el.ventilátor se zpětnou klapkou Dokonalé zateplení, kvalitní plastová okna s vícekomorovým systémem, zahraniční profily a kování, izolační dvojskla k=1.1, zvenku dekor dřevo, zevnitř bílá V každém bytě úsporný plynový kotel BAXI na ohřev teplé vody a topení - každý si svoji spotřebu hlídá sám. www.novebytyvranovice.cz

 • Rezidenční projekt Central Park Praha v unikátním soukromém parku

  Rezidenční projekt Central Park Praha v unikátním soukromém parku

  Výjimečný bytový projekt v těsné blízkosti centra města – bydlení na skvělé adrese se soukromým parkem o výměře 1,5ha uvnitř projektu. Bydlete na skvělé adrese! V rezidenčním projektu CENTRAL PARK Praha Vám nabízíme atraktivní byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15.000 m2, ve vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra metropole. Můžete si vybírat z bytů, mezonetů a rozlehlých penthousů. Promyšlené a důmyslně řešené interiéry charakterizuje vysoká kvalita použitých materiálů. Byty obklopují rozlehlé terasy a předzahrádky, které opticky propojují interiér s exteriérem a nabízí výhledy do okolí. Zasklené stěny zabezpečují vynikající přirozené osvětlení bytů. Prostorné obývací pokoje s výstupem na terasu, většina ložnic má vlastní samostatnou koupelnu, často s přirozeným denním světlem. Téměř každá bytová jednotka má technickou místnost pro umístění pračky a sušičky; Součástí projektu jsou samozřejmě velké sklepy a parkovací stání v podzemí. Jednou z hlavních dominant projektu Central Park Praha je krásný a bezpečný soukromý park o velikosti 15.000 m?. Nachází se uprostřed projektu, lemován jednotlivými věžemi a terasovými domy. Můžete zde odpočívat ve stínu vzrostlých stromů, pořádat pikniky, kochat se výhledem na pražské panorama, nebo jen tak relaxovat. Veškeré vstupy do objektů a soukromého parku jsou hlídané. Bezpečné a komfortní bydlení – recepce s personálem, ostraha, široká nabídka služeb a kavárna přímo v objektu. Unikátní provedení všech bytů splní Vaše maximální požadavky na kvalitu bydlení. To vše za dostupné ceny a s velmi výhodnou hypotékou. Financování možné hypotéčním úvěrem ČS až do výše 90% ceny s extra výhodnými podmínkami pouze pro tento projekt. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit! Nyní výhodné slevy až 40%. Prohlídky možné kdykoli po dohodě, možnost ukázky velkého množství bytů a také vzorových bytů. Těšíme se na Vás a rádi vás projektem provedeme.

 • Byty Bubeneč

  Byty Bubeneč

  "Byty Bubeneč" je výjimečný projekt v centrální části Prahy 6 ve stávající vilové zástavbě na rozhraní Bubenče a Dejvic u parku Stromovka. Kombinací klasických materiálů (pálené cihly v kombinaci s betonovým skeletem) a důkladného zateplení bylo dosaženo zařazení domu do kategorie energeticky úsporných staveb - energetický štítek B. Kvalita provedení zateplení byla prokázána měřením termokamerou. Nově vzniklý dům v ulici Jednořadá nabízí poslední byty ve vysokém standardu o dispozicích od 2+kk až po luxusní mezonetový byt 5+kk. Dům je rozčleněn na dva samostatné vchody, které jsou propojeny pouze podzemními garážemi umístěnými v 1.PP. Součástí většiny bytů jsou balkony nebo terasy, přízemní byty mají k dispozici předzahrádky. Byty ve vyšších patrech nabízejí zajímavé výhledy na panorama Prahy. Samozřejmostí jsou parkovacích místa v podzemních garážích a na venkovních parkovacích stáních. Byty jsou řešeny v mnoha různých dispozicích s důrazem na dostatek úložných prostor jak v podobě výklenků a nik pro vestavné skříně, tak i komor u větších bytů. K většině bytů také náleží sklep umístěný na stejném podlaží. Byty mají samostatné WC a koupelnu. Koupelny jsou dostatečně prostorné pro umístění pračky. Luxusní mezonetový byt je situován ve dvou posledních podlažích bytového domu a nabízí svému budoucímu majiteli, kromě nadstandardního vybavení, také překrásné panoramatické výhledy, například na Trojský zámeček, zříceninu Baba, Veletržní palác, Žižkovskou věž, Pražský hrad nebo Petřínskou rozhlednu. Mezonet má samostatný výtah, kterým se majitel dostane z garáží až do obou pater svého bytu. Všechny bytové jednotky jsou vybaveny moderními a kvalitními materiály. I nyní po kolaudaci, nabízíme u vybraných bytů možnost výběru vnitřního vybavení (koupelen, podlah a dveří) ve standardním i nadstandardním provedení. Velmi podstatné je také použití kvalitních materiálů a technologií, především samonivelačních anhydritových podlah, strojních omítek a masivního zateplení objektu, které budou mít podstatný vliv na komfort bydlení. V průběhu výstavby byl kladen důraz na precizní provedení stavby i všech detailů. Vytápění domu a příprava teplé vody je zajištěna centrální plynovou kotelnou umístěnou v 1PP domu. Měření spotřebovaného tepla je řešeno průtokovými měřiči pro každý byt samostatně a termostatickými hlavicemi v bytě. Tento způsob vytápění ve spojení s tepelnou izolací domu je zárukou Vašich nízkých nákladů na vytápění. Velký důraz byl kladen také na bezpečnost bydlení. Všechny byty jsou vybaveny certifikovanými bezpečnostními dveřmi, okna s parapetem níže než 2m nad terénem jsou vybavena bezpečnostními skly Connex. Společné prostory domu včetně podzemních garáží jsou vybaveny požárními čidly a celý systém je napojen na pult centrální ochrany, na který je možno napojit i jednotlivé byty. Hlavní vstupy do domu jsou opatřeny elektronickým samozamykacím zámkem.

 • Řadové domy Králův Dvůr u Berouna

  Řadové domy Králův Dvůr u Berouna

  Nabízíme nové řadové domy se zahrádkou v atraktivní lokalitě na okraji lesa, nad městy Beroun a Králův Dvůr, s nádherným výhledem a okolím. Výstavba I. etapy bude ukončena již letos v létě. Bydlení v atraktivní lokalitě na rozhraní Berouna a Králova Dvora. Luxusní lokalita na okraji lesa, vysoko nad oběma městy s nádherným výhledem na vrch Koněprus. Z celkových 29 řadových rodinných domů nabízíme domy s dispozicí 4+kk a 6+kk. Užitné plochy 90 - 120 m2. Domy budou realizovány na klíč dle standardu RD Rýmařov, modely 2012, včetně realizace zařizovacích a vybavovacích předmětů dle vlastního výběru zákazníka. Možnost doplnění o komínové těleso s přípravou na krb - u krajních domů - solární ohřev teplé užitkové vody. Součástí realizace je zpevnění ploch před domem, srovnání terénu v okolí a napojení na kompletní inženýrské sítě.