Novostavby

Kraj
Typ

Nalezeno 35 projektů

Seřadit podle:
 • Rezidenční bydlení Kokořínská - Mělník

  Rezidenční bydlení Kokořínská - Mělník

  Řadové dvoupodlažní domy 5+kk s garáží. Užitná plocha 155 m2. Pozemky o výměrách 362, 372, 409 a 420 m2. Klidná a strategicky výhodná lokalita. Dovolujeme si Vám v rámci spolupráce s developerem nabídnout aktualizovaný projekt "Rezidenční bydlení Kokořínská". Celkem zde vzniknou 2 řadové objekty po 4 domech 5+kk a 13 individuálních objektů typu bungalov (jednopodlažní nebo s obytným podkrovím). Výměry pozemků jsou 362 - 1258 m2. Každý pozemek má přípojku na plyn, vodu, elektřinu, odpadní vody se řeší individuálními ČOV. Zpevněná příjezdová komunikace je městská. První etapa výstavby 4 řadových domů je před dokončením. O domech ... Realizace zařizovacích a vybavovacích předmětů bude dokončena dle individuálního výběru. Garáž s jedním parkovacím stáním, druhé je na zpevněné ploše na vlastním pozemku před garáží. Samostatné pozemky o výměrách 362, 372, 409 a 420 m2. Součástí je napojení na kompletní inženýrské sítě a komunikaci.

 • Rezidence Spiritka

  Rezidence Spiritka

  Elegantní Rezidence Spiritka se rozkládá v jižním svahu pod parkem Ladronka. Komplex se skládá z viladomu, ve kterém se nachází třináct bytů. Dále pak čtyři rodinné domy a jedna solitérní vila. Ve viladomě se nachází byty o velikosti 97 až 240 m2, které mají dispozici od 3+kk do 6+kk. Parkovací stání a sklepy se nacházejí v 1.PP. Čtveřice třípodlažních rodinných domů je dispozičně řešena jako 5+kk, v jejichž přízemí se nachází 2 parkovací stání. V přízemí solitérní vily se nachází kromě 2 parkovacích stání také nebytový prostor. V jeho 1.NP se pak nachází byt o dispozici 4+kk. Kvalita bydlení však nezáleží jen na chytře řešených dispozicích interiérů nebo kvalitních materiálech. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou, díky které se do centra Prahy dostanete za 15 minut. Stejně tak je zajištěna plná občanská vybavenost v blízkém okolí projektu. Samozřejmostí je množství míst vhodných k trávení volného času, včetně výše zmíněného parku Ladronka.

 • NAD BÍLÝM POTOKEM

  NAD BÍLÝM POTOKEM

  Prodej řadových domů ve Veverské Bítýšce o velikosti 4+kk a 5+kk Prodej řadových domů ve Veverské Bítýšce o velikosti 4+kk. Domy jsou přízemní , s obyvatelným podkrovím, s přilehlou parcelou. IS: elektřina, plyn, obecní voda, kanalizace. První nadzemní podlaží je tvořeno: zádveří, koupelna, WC, komora pod schodištěm, obývací část s kuchyňským koutem a jídelnou. Z prostoru obývacího pokoje lze vystoupit na zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři pokoje, koupelna. Domy se nachází na okraji obce s překrásným výhledem do okolní přírody. Výhodou bydlení ve Veverské Bítýšce je jednoduchá dostupnost do Brna a celková infrastruktura obce. Domy jsou k prodeji i ve variantě kompletně dokončený dům na klíč. Pro více informací volejte našeho realitního poradce.

 • Prodej, pozemek 10 000 m2 plus developerský projekt, Nýřany u Plzně

  Prodej, pozemek 10 000 m2 plus developerský projekt, Nýřany u Plzně

  Na prodej developerský projekt vč. pozemku Nabízíme na prodej pozemek na výstavbu rodinných domů v obci Nýřany. Pozemek o výměře cca 10 000 m2 se nachází na okraji obce. Možnost koupě projektu, který počítá s 23 řadovými rd o velikosti 4+kk s garáží, o zastavěné ploše cca 85 m2 a užitné ploše cca 131 m2. Klidné bydlení v blízkosti Plzně.

 • Bytový dům Vranovice u Brna, Náměstíčko

  Bytový dům Vranovice u Brna, Náměstíčko

  Prodej posledních 9 bytů v bytovém komplexu Vranovice u Brna o velikosti 2+kk s balkonem a parkovacím stáním. Objekt je koncipován jako samostatně stojící třípodlažní dům se sedlovou střechou, který se skládá z celkem 5 dispozičně shodných bloků. Orientace všech bytů k jihovýchodu, spolu s velkými francouzskými okny, zajišťuje dokonalé proslunění obývacích pokojů. Všechny byty mají obývací pokoje s kuchyňským koutem a součástí každého bytu je balkón. U přízemních bytů pak terasa a zahrádka. Ložnice jsou orientovány na severovýchodní stranu, koupelna je řešena společně s WC. Do každého bloku se vchází samostatným vchodem ze severovýchodní strany. V přízemí každého bloku jsou umístěny rozměrné skladové boxy (5,5 m2) a dále schodiště a chodby, vedoucí k bytům. Parkovací stání jsou umístěna ze severovýchodní strany po celé délce objektu. V domě je celkem 25 bytů kategorie 2+ kk o výměře 55 m2, s balkónem o rozměru cca 6 m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem 27,8 m2, ložnice 13 m2, zádveří 2,9 m2, komora 1,1 m2, koupelna s WC 4,7 m2 Byty jsou vybaveny ve vysokém standardu. Plovoucí podlahy, obložkové zárubně, kvalitní dlažba i obklady, značkové vybavovací předměty v koupelnách a na WC. Společná televizní anténa, možnost bezdrátového připojení na internet, domácí vrátný. Tři varianty koupelen jsou navrženy brněnským koupelnovým studiem studiem Ptáček (M palác) a vytvořeny z moderních kvalitních materiálů. A ukázková vizualizace se nijak neliší od skutečného stavu. Keramické dlaždice a keramické glazované obkladačky Rako Tulip a Rako Remix, klasická vana CONCEPT New 160x70, umývadlo CONCEPT 100 kulaté 60, WC kombi CONCEPT, ventil a sifon pro aut. pračku, el.ventilátor se zpětnou klapkou Dokonalé zateplení, kvalitní plastová okna s vícekomorovým systémem, zahraniční profily a kování, izolační dvojskla k=1.1, zvenku dekor dřevo, zevnitř bílá V každém bytě úsporný plynový kotel BAXI na ohřev teplé vody a topení - každý si svoji spotřebu hlídá sám. www.novebytyvranovice.cz

 • Byty Bubeneč

  Byty Bubeneč

  "Byty Bubeneč" je výjimečný projekt v centrální části Prahy 6 ve stávající vilové zástavbě na rozhraní Bubenče a Dejvic u parku Stromovka. Kombinací klasických materiálů (pálené cihly v kombinaci s betonovým skeletem) a důkladného zateplení bylo dosaženo zařazení domu do kategorie energeticky úsporných staveb - energetický štítek B. Kvalita provedení zateplení byla prokázána měřením termokamerou. Nově vzniklý dům v ulici Jednořadá nabízí poslední byty ve vysokém standardu o dispozicích od 2+kk až po luxusní mezonetový byt 5+kk. Dům je rozčleněn na dva samostatné vchody, které jsou propojeny pouze podzemními garážemi umístěnými v 1.PP. Součástí většiny bytů jsou balkony nebo terasy, přízemní byty mají k dispozici předzahrádky. Byty ve vyšších patrech nabízejí zajímavé výhledy na panorama Prahy. Samozřejmostí jsou parkovacích místa v podzemních garážích a na venkovních parkovacích stáních. Byty jsou řešeny v mnoha různých dispozicích s důrazem na dostatek úložných prostor jak v podobě výklenků a nik pro vestavné skříně, tak i komor u větších bytů. K většině bytů také náleží sklep umístěný na stejném podlaží. Byty mají samostatné WC a koupelnu. Koupelny jsou dostatečně prostorné pro umístění pračky. Luxusní mezonetový byt je situován ve dvou posledních podlažích bytového domu a nabízí svému budoucímu majiteli, kromě nadstandardního vybavení, také překrásné panoramatické výhledy, například na Trojský zámeček, zříceninu Baba, Veletržní palác, Žižkovskou věž, Pražský hrad nebo Petřínskou rozhlednu. Mezonet má samostatný výtah, kterým se majitel dostane z garáží až do obou pater svého bytu. Všechny bytové jednotky jsou vybaveny moderními a kvalitními materiály. I nyní po kolaudaci, nabízíme u vybraných bytů možnost výběru vnitřního vybavení (koupelen, podlah a dveří) ve standardním i nadstandardním provedení. Velmi podstatné je také použití kvalitních materiálů a technologií, především samonivelačních anhydritových podlah, strojních omítek a masivního zateplení objektu, které budou mít podstatný vliv na komfort bydlení. V průběhu výstavby byl kladen důraz na precizní provedení stavby i všech detailů. Vytápění domu a příprava teplé vody je zajištěna centrální plynovou kotelnou umístěnou v 1PP domu. Měření spotřebovaného tepla je řešeno průtokovými měřiči pro každý byt samostatně a termostatickými hlavicemi v bytě. Tento způsob vytápění ve spojení s tepelnou izolací domu je zárukou Vašich nízkých nákladů na vytápění. Velký důraz byl kladen také na bezpečnost bydlení. Všechny byty jsou vybaveny certifikovanými bezpečnostními dveřmi, okna s parapetem níže než 2m nad terénem jsou vybavena bezpečnostními skly Connex. Společné prostory domu včetně podzemních garáží jsou vybaveny požárními čidly a celý systém je napojen na pult centrální ochrany, na který je možno napojit i jednotlivé byty. Hlavní vstupy do domu jsou opatřeny elektronickým samozamykacím zámkem.

 • Jesenice City

  Jesenice City

  Projekt Jesenice-city představuje novostavbu bytového a komerčního komplexu v Jesenici u Prahy, v oblasti Mladíkov. Obytný komplex sestává z devíti budov se společným suterénem a s připojením na společné areálové vedení inženýrských sítí. Venkovní plochy, osázené zelení, jsou společné pro celý areál. Komplex nabízí bydlení v 98 bytech o velikostech 1+kk až 4+kk a 1 700 m2 komerčních ploch. Všechny domy mají čtyři nadzemní podlaží a výtah. V přízemí se nacházejí byty a komerční plochy, v dalších podzemních podlažích jsou navrženy parkovací stání se sklepními kójemi a technické zázemí objektu. Celý komplex je situován na jih. V komplexu jsou čtyři náměstí a z nich jsou na dvou malá dětská hřiště. K vybraným objektům přiléhají soukromé zahrádky. Komplex Jesenice City je řešen jako nízkoenergetický projekt. Celý projekt byl navržen pro maximální komfort bydlení určený jednotlivým uživatelům i větším rodinám. Vybavení bytů i prostory sklepů a garáží jsou navrženy velkoryse pro maximální pohodlnost bydlení klientů. Financování Vám zajistíme.

 • Atrium Slezská

  Atrium Slezská

  Poslední volné byty k prodeji - ihned k nastěhování. velikost: 1+kk až 4+kk plocha: 31 m2 až 151 m2 Atrium Slezská je výjimečný bytový komplex s celkem 129 bytovými jednotkami různých rozměrů a zajímavých dispozic. Samozřejmostí je bezpečnostní zabezpečení objektu, pro každý byt parkovací místo nebo garáž, balkon, terasa či zimní zahrada a dále sklepní box. Tento zajímavý bytový komplex rovněž nabízí svým obyvatelům příležitost k odpočinku a relaxaci v klidové zóně uvnitř atria se zelení a koutkem pro děti.

 • Bytový dům Grácie

  Bytový dům Grácie

  Kompletní rekonstrukce vilového domu postavené baronem Wilczkem v ulici Na Burni ve Slezské Ostravě Představujeme vám projekt rozsáhlé rekonstrukce vily postavené v roce 1920 baronem Wilczkem v ulici Na Burni ve Slezské Ostravě. Vila původně sloužila k bydlení rodin vysokých úředníkům oceláren a dolů. Velmi dobře dostupná a klidná lokalita spolu s výbornými dispozicemi a stavebním provedením vily daly dobrý základ a podnět pro rozsáhlou rekonstrukci budovy a vrácení jejího původního účelu – vysokého standardu rodinného bydlení. Záměrem investora je důkladná rekonstrukce stavby spočívající ve vytvoření nové hydroizolace, drenáže, zateplením střechy a položením nové střešní krytiny, zateplením stavby, osazením kvalitními okny, vybudováním nových teras, kompletní výměnou vodoinstalace, odpadů, elektroinstalace, podlahových krytin, vnějších a vnitřních omítek, vybudování nových parkovacích míst, apod. Samotné bytové jednotky nabízejí svou výměrou a vybavením vysoký životní komfort. Užitná plocha bytů 2+kk je od 45 do 95 m2, mezonetových bytů 3+kk 107 m2 a bytů s dispozicí 4+kk 111 m2. K bytům přináleží zděné sklepy o výměře 5-8 m2, u bytů 4+kk lodžie 7,5 m2. Ke každému bytu jsou k dispozici dvě parkovací místa. Byty budou vybaveny kondenzačním plynovým kotlem pro podlahové vytápění a ohřev TUV. Dále bude k dispozici široký výběr podlahových krytin, sanitárních předmětů, obkladů a dlažeb. Každý z klientů má možnost vlastní volby materiálů a vzorů.

  info v RK
 • Pozemky - Nová Smržovka

  Pozemky - Nová Smržovka

  Prodej pozemky v obci Smržovka-Nová Smržovka Nabízíme k prodeji stavební parcelu o výměře 1080 m2 v obci Smržovka. Jedná se o nově vznikající rezidenční zónu, která je určena pro stavbu rodinných domů. V místě jsou veškeré inženýrské sítě - elektřina, plyn, obecní vodovod, kanalizace vč. nové komunikace, chodníků a osvětlení. Cena zahrnuje pozemek a veškeré inženýrské sítě. Výhodou je velmi klidné a bezpečné bydlení v srdci Jizerských hor a přitom v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. V místě velmi dobré sportovní vyžití, v zimě lyžování, v létě pěší turistika, jízda na kolech, koupání. Je možnost výběru i z jiných parcel v této lokalitě. V případě Vašeho zájmu pomůžeme s realizací RD a výběrem firmy. Zajistíme Vám výhodné financování. Jedná se o bonitní lokalitu.

  od 600 Kč (m2)