Praha - Novostavby

Nalezeno 11 projektů

Seřadit podle:
 • Podolské schody

  Podolské schody

  Výjimečná rezidence Podolské schody je pouze několik minut od metra Vyšehrad, tramvajová stanice Podolská vodárna a úžasný pohled na Vltavu. Takové bydlení přitahuje ... Dovolujeme si Vám v rámci spolupráce s developerem nabídnout nový luxusní projekt Podolské schody, který se nachází nedaleko historického centra Prahy, v oblíbené a velmi atraktivní lokalitě Prahy 4 Podolí. I když jde o bydlení opravdu na dosah centra Prahy, Podolí nabízí možnosti klidu, relaxu i sportovního využití. Dva objekty s celkem 22 byty o velikostech 1+kk až 5+kk se vyznačují nadstandardním provedením, společně s rozsáhlými podlahovými plochami. Součástí projektu bude k dispozici 34 parkovacích míst.

 • 4blok

  4blok

  Nově vznikající byty v rezidenci 4blok v Praze 10 Vršovicích. Praktické a moderní bydlení v celkem 210 nových bytech. Součástí projektu jsou v podzemním podlaží budovy garážová stání a sklepní kóje. Hledáte komfortní bydlení v Praze? Čtyři bytové domy 4Blok jsou situovány jako čtyři křídla šlechtického zámku a uprostřed je naplánován soukromý park. Architektura i vnitřní vybavení se inspiruje skandinávským stylem. Vše je lehké, čisté a s jasnými přehlednými liniemi. K tomu ladí využití velkého množství přírodní zeleně.Rezidence 4blok nabízí 210 nadstandardních bytů o velikostech 1+kk až 5+kk, které splní vaše sny. Byty v přízemí jsou vybaveny soukromými předzahrádkami, ke kterým náleží skladovací koje ve dvoře pro zahradnické náčiní a sezónní nábytek. V podzemním podlaží je umístěno nejenom parkoviště pro bydlící, ale také pro jejich návštěvy. K vybavení každého bytu patří: - protipožární a bezpečnostní vstupní dveře - dřevěná eurookna s dvojskly a francouzská okna - dřevěné podlahy v místnostech a keramické dlažby v koupelnách a na balkonech - vysokorychlostní internet - balkon, terasa, či předzahrádka s brankou, skladovací kóje - recepce - příprava na žaluzie a na klimatizace v bytech v nejvyšších patrech Ekologické a úsporné prvky: - zavlažování společné zahrady ze zásobníku dešťové vody na střechách - možnost nabití elektromobilu v garážích domu - tepelná čerpadla integrovaná do vzduchotechniky zajistí mechanickou výměnu vzduchu v bytech.

 • Rezidence Spiritka

  Rezidence Spiritka

  Elegantní Rezidence Spiritka se rozkládá v jižním svahu pod parkem Ladronka. Komplex se skládá z viladomu, ve kterém se nachází třináct bytů. Dále pak čtyři rodinné domy a jedna solitérní vila. Ve viladomě se nachází byty o velikosti 97 až 240 m2, které mají dispozici od 3+kk do 6+kk. Parkovací stání a sklepy se nacházejí v 1.PP. Čtveřice třípodlažních rodinných domů je dispozičně řešena jako 5+kk, v jejichž přízemí se nachází 2 parkovací stání. V přízemí solitérní vily se nachází kromě 2 parkovacích stání také nebytový prostor. V jeho 1.NP se pak nachází byt o dispozici 4+kk. Kvalita bydlení však nezáleží jen na chytře řešených dispozicích interiérů nebo kvalitních materiálech. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou, díky které se do centra Prahy dostanete za 15 minut. Stejně tak je zajištěna plná občanská vybavenost v blízkém okolí projektu. Samozřejmostí je množství míst vhodných k trávení volného času, včetně výše zmíněného parku Ladronka.

 • Rezidenční projekt Central Park Praha v unikátním soukromém parku

  Rezidenční projekt Central Park Praha v unikátním soukromém parku

  Výjimečný bytový projekt v těsné blízkosti centra města – bydlení na skvělé adrese se soukromým parkem o výměře 1,5ha uvnitř projektu. Bydlete na skvělé adrese! V rezidenčním projektu CENTRAL PARK Praha Vám nabízíme atraktivní byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15.000 m2, ve vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra metropole. Můžete si vybírat z bytů, mezonetů a rozlehlých penthousů. Promyšlené a důmyslně řešené interiéry charakterizuje vysoká kvalita použitých materiálů. Byty obklopují rozlehlé terasy a předzahrádky, které opticky propojují interiér s exteriérem a nabízí výhledy do okolí. Zasklené stěny zabezpečují vynikající přirozené osvětlení bytů. Prostorné obývací pokoje s výstupem na terasu, většina ložnic má vlastní samostatnou koupelnu, často s přirozeným denním světlem. Téměř každá bytová jednotka má technickou místnost pro umístění pračky a sušičky; Součástí projektu jsou samozřejmě velké sklepy a parkovací stání v podzemí. Jednou z hlavních dominant projektu Central Park Praha je krásný a bezpečný soukromý park o velikosti 15.000 m?. Nachází se uprostřed projektu, lemován jednotlivými věžemi a terasovými domy. Můžete zde odpočívat ve stínu vzrostlých stromů, pořádat pikniky, kochat se výhledem na pražské panorama, nebo jen tak relaxovat. Veškeré vstupy do objektů a soukromého parku jsou hlídané. Bezpečné a komfortní bydlení – recepce s personálem, ostraha, široká nabídka služeb a kavárna přímo v objektu. Unikátní provedení všech bytů splní Vaše maximální požadavky na kvalitu bydlení. To vše za dostupné ceny a s velmi výhodnou hypotékou. Financování možné hypotéčním úvěrem ČS až do výše 90% ceny s extra výhodnými podmínkami pouze pro tento projekt. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit! Nyní výhodné slevy až 40%. Prohlídky možné kdykoli po dohodě, možnost ukázky velkého množství bytů a také vzorových bytů. Těšíme se na Vás a rádi vás projektem provedeme.

 • Byty Bubeneč

  Byty Bubeneč

  "Byty Bubeneč" je výjimečný projekt v centrální části Prahy 6 ve stávající vilové zástavbě na rozhraní Bubenče a Dejvic u parku Stromovka. Kombinací klasických materiálů (pálené cihly v kombinaci s betonovým skeletem) a důkladného zateplení bylo dosaženo zařazení domu do kategorie energeticky úsporných staveb - energetický štítek B. Kvalita provedení zateplení byla prokázána měřením termokamerou. Nově vzniklý dům v ulici Jednořadá nabízí poslední byty ve vysokém standardu o dispozicích od 2+kk až po luxusní mezonetový byt 5+kk. Dům je rozčleněn na dva samostatné vchody, které jsou propojeny pouze podzemními garážemi umístěnými v 1.PP. Součástí většiny bytů jsou balkony nebo terasy, přízemní byty mají k dispozici předzahrádky. Byty ve vyšších patrech nabízejí zajímavé výhledy na panorama Prahy. Samozřejmostí jsou parkovacích místa v podzemních garážích a na venkovních parkovacích stáních. Byty jsou řešeny v mnoha různých dispozicích s důrazem na dostatek úložných prostor jak v podobě výklenků a nik pro vestavné skříně, tak i komor u větších bytů. K většině bytů také náleží sklep umístěný na stejném podlaží. Byty mají samostatné WC a koupelnu. Koupelny jsou dostatečně prostorné pro umístění pračky. Luxusní mezonetový byt je situován ve dvou posledních podlažích bytového domu a nabízí svému budoucímu majiteli, kromě nadstandardního vybavení, také překrásné panoramatické výhledy, například na Trojský zámeček, zříceninu Baba, Veletržní palác, Žižkovskou věž, Pražský hrad nebo Petřínskou rozhlednu. Mezonet má samostatný výtah, kterým se majitel dostane z garáží až do obou pater svého bytu. Všechny bytové jednotky jsou vybaveny moderními a kvalitními materiály. I nyní po kolaudaci, nabízíme u vybraných bytů možnost výběru vnitřního vybavení (koupelen, podlah a dveří) ve standardním i nadstandardním provedení. Velmi podstatné je také použití kvalitních materiálů a technologií, především samonivelačních anhydritových podlah, strojních omítek a masivního zateplení objektu, které budou mít podstatný vliv na komfort bydlení. V průběhu výstavby byl kladen důraz na precizní provedení stavby i všech detailů. Vytápění domu a příprava teplé vody je zajištěna centrální plynovou kotelnou umístěnou v 1PP domu. Měření spotřebovaného tepla je řešeno průtokovými měřiči pro každý byt samostatně a termostatickými hlavicemi v bytě. Tento způsob vytápění ve spojení s tepelnou izolací domu je zárukou Vašich nízkých nákladů na vytápění. Velký důraz byl kladen také na bezpečnost bydlení. Všechny byty jsou vybaveny certifikovanými bezpečnostními dveřmi, okna s parapetem níže než 2m nad terénem jsou vybavena bezpečnostními skly Connex. Společné prostory domu včetně podzemních garáží jsou vybaveny požárními čidly a celý systém je napojen na pult centrální ochrany, na který je možno napojit i jednotlivé byty. Hlavní vstupy do domu jsou opatřeny elektronickým samozamykacím zámkem.

 • Rezidence Trilobit, Prokopské údolí - Praha 5

  Rezidence Trilobit, Prokopské údolí - Praha 5

  Architektonicky naprosto unikátní projekt, na dosah nedotčené přírody, a přitom nedaleko centra Prahy – to je Rezidence Trilobit. Tato ojedinělá bytová výstavba vyrůstá na okraji nádherného Prokopského údolí jen pár kroků od přírodní rezervace, v městské části Hlubočepy v Praze 5. Krásné, úsporné, nevšedně řešené bytové domy, představují bydlení nové generace. Kousek do přírody, kousek do města. Místo, kde budete mít své soukromí, klid a zároveň nebudete muset trávit denně spoustu času na cestě. Dobré dopravní spojení do centra města a jen pár minut vzdálené obchody (nákupní centrum Nový Smíchov je vzdáleno cca 10 min.), služby jsou totiž velkým benefitem tohoto bydlení.

  od 2 135 650 Kč (nemovitost)
 • PROJEKT 4BLOK. PRAHA 10 - VRŠOVICE

  PROJEKT 4BLOK. PRAHA 10 - VRŠOVICE

  Nové bydlení Rezidence Vršovice nabízí nové byty o dispozicích 1+kk až 5+kk a prostorné lofty. Nově vznikající byty rezidence 4Blok v Praze 10 osloví především mladé cílevědomé zájemce, kteří chtějí žít v blízkosti centra, ale zároveň požadují kvalitní a praktické bydlení, které se vymyká zažitým konvencím a drží krok s moderními trendy. Samozřejmostí je i široká nabídka garážových stání, které nabízíme za cenu 290 000 Kč včetně DPH. V lokalitě Praha 10 – Vršovice, ulice Altajská v prostorách bývalého areálu TeslaVršovice se nachází developerský projekt Rezidence Vršovice - 4Blok. Jedná se o bytový komplex. Vnitroblok novostavby je koncipován jako soukromý park určený pro rezidenty. Do vnitrobloku budou směřovat i předzahrádky bytů situovaných v přízemí. Novostavby mají nízkoenergetický charakter, zajištěný rekuperačním systémem vytápění. Rekuperací snížíte potřebu tepla a ušetříte náklady na vytápění. Developerem společnosti je developerská společnost Crestyl a projekční kancelář STOPRO. Byty: Nové bydlení Rezidence Vršovice nabízí nové byty o dispozicích 1+kk až 5+kk a prostorné lofty. Byty disponují nadstandardním vybavení, např. laminátové podlahy, keramická dlažba či plastová skla s vakuovým sklem. K bytům náleží plně zasklené lodžie. Zájemcům je umožněno nechat si upravit velikost bytu dle klientových přání. Klienti si mohou díky spolupráci s architektem nechat upravit půdorys bytů. Informace o ceně a užitné ploše bytů získáte v Realitní společnosti České Spořitelny / Absoluta Real s.r.o. Vršovické nám. 67/8, pobočka ČS, 101 37 Praha 10.

  od 3 670 800 Kč (nemovitost)
 • Výstavba půdních bytů U Křížku

  Výstavba půdních bytů U Křížku

  Výstavba šesti nových bytů v klidné lokalitě Nuslí Výstavba šesti bytů s neopakovatelnou atmosférou půdní nástavby a výhledem na panoramata Prahy.

  3 760 750 Kč (nemovitost)
 • Dolní Počernice - V Čeňku

  Dolní Počernice - V Čeňku

  Soubor nízkoenergetických domů se nachází v atraktivní lokalitě na severovýchodě od nádherného historického centra Dolních Počernic. Jednotlivé nízkoenergetické domy tvoří klidné vnitrobloky, které jsou vyplněny zelení a skýtají možnost relaxace a odpočinku. Projekt je obzvláště vhodný pro rezidenty, kteří hledají klidné bydlení spojené s minimálními náklady na vytápění. Projekt je tvořen třemi dvojicemi nízkoenergetických bytových domů, které nabízejí celkem 54 moderních bytů. Každý bytový dům nabízí byty o velikosti 1+kk až 4+kk. Domy jsou navíc doplněny o podzemní garáže. Nemalou výhodou projektu je možnost dispozičního upravení jednotlivých bytů, čímž lze dosáhnout pasivního standardu energetické náročnosti.Součástí všech obytných domů jsou protipožární vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, o rozměrech 900x1970mm. V obytných místnostech jsou umístěny jednokřídlé plné hladké dveře s foliovaným povrchem o rozměrech 800x1970mm. V koupelně, šatně a na WC je šířka dveří 700mm. Dveře jsou navíc doplněny o obložkové zárubně. Co se týče oken, ta jsou plastová se sedmikomorovým profilem, izolačním trojsklem a celoobvodovým kováním. Součástí je také mikroventilace. Obytné místnosti jsou omítnuty štukovou omítkou s bílou výmalbou. Na WC a v koupelnách je keramický obklad. V koupelně a na WC naleznete keramickou dlažbu, v obytných místnostech je položen koberec. Mezi zařizovací předměty v koupelnách patří bílé keramické umyvadlo a umývátko od výrobce IDEAL STANDARD, součástí koupelen je také akrylátová bílá vana stejnojmenného výrobce, závěsný bílý klozet a pákové baterie značky HANSGROHE. Vytápění bytového domu je centrální s plynovou kotelnou v objektu. Na ní navazuje domovní rozvod vody a TUV. V bytech jsou nainstalována také otopná tělesa v bílé barvě.

 • Rezidence Dock

  Rezidence Dock

  Developerský projekt Rezidence Dock je součástí Prahy 8 a nabízí není jen luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu, ale také možnost skutečně využít veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života. V rámci projektu Dock B byla v červnu zkolaudována první etapa River Watch I, do které se již stěhují nájemníci. Druhou etapu River Watch II tvoří tři právě vznikající nízkopodlažní bytové domy s celkem 73 byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy. Další etapa luxusního projektu River Watch III se již chystá. Jednotlivé etapy projektu DOCK získávají mnohá ocenění v prestižních soutěžích jako jsou například Best of reality nebo CIJ Awards. Všechny bytové jednotky charakterizují velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, expresivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele. Byty zároveň disponují balkonem, terasou či předzahrádkou s jedinečným výhledem na vodní hladinu nebo zeleň. Rezidence DOCK nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání, kolárnu a mycí box, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně.

  od 4 519 100 Kč (nemovitost)