LAKEPARK RESIDENCE Máchovo Jezero

ulice Dalibora z Myšlína, Doksy, Česká Lípa
0 Kč

Popis projektu

Nabízíme Vám prodej rekreačních apartmánů 1+kk (45 m2) až 3+kk (109 m2) v bytovém domě LAKEPARK residence, který je situován v centru obce Staré Splavy, na rohu ulic Dalibora z Myšlína a Jezerní, pár desítek metrů od Máchova jezera. Dům tvoří tři samostatné objekty na společné podnoži s jedním podzemním a šesti nadzemními podlažími. V domě se nachází celkem 37 bytových jednotek, z nichž ke každé náleží parkovací stání a sklepní kóje. Téměř každý byt disponuje terasou nebo lodžií. Součástí objektu je také privátní sauna, místnost pro uložení kol s čistícím koutem, místnost správce objektu, technické zázemí a podzemní garáže. Uvedené ceny jsou s DPH. Nezahrnují parkovací stání a sklep, které je nutné ke každému bytu vybrat a přikoupit zvlášť. Ceny parkovacích stání v podzemní garáži se pohybují v rozmezí od 125 000 Kč do 175 000 Kč dle velikosti. Cena venkovního parkovacího stání je 75 000 Kč. Cena sklepu je 13 945 Kč/m2. Máchovo jezero je vyhledávanou rekreační oblastí s bohatou historií a velkým potenciálem budoucího rozvoje. LAKEPARK residence těží z výhodné pozice v těsné blízkosti přístaviště a veřejných pláží s volným přístupem k vodě a přesto v samém středu obce Staré Splavy s výbornou dopravní dostupností do okolních měst i Prahy. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, např. pošta, přístaviště, autobusová a vlaková zastávka, restaurace, dětská hřiště, pláže, jacht klub a tenisové kurty. Okolí nabízí bohaté vyžití v oblasti rekreace a trávení volného času – jachting, cyklistika, in-line brusle, běhání, rybolov apod. Obcí prochází několik turistických a cyklistických značených tras. V nedaleké 3km vzdálené obci Doksy je Zoopark, lanové centrum, kino, supermarkety, lékárny, bankomaty, základní škola a další. Velmi výhodná investice s možností dlouhodobého prodájmu s komplexním servisem a garantovaným výnosem 4% ročně nebo krátkodobý pronájem prostřednictvím servisní organizace. Bližší info k financování na vyžádání.

Lokalita

JEDINEČNÉ MÍSTO

Máchovo jezero je vyhledávanou rekreační oblastí s bohatou historií a velkým potenciálem budoucího rozvoje.

LakePark residence těží z výhodné pozice v těsné blízkosti přístaviště a veřejných pláží s volným přístupem k vodě a přesto v samém středu obce Staré Splavy s výbornou dopravní dostupností do okolních měst i Prahy.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, např. pošta, přístaviště, autobusová a vlaková zastávka, restaurace, dětská hřiště, pláže, jacht klub a tenisové kurty. Okolí LakePark residence nabízí bohaté vyžití v oblasti rekreace a trávení volného času – jachting, cyklistika, in-line brusle, běhání, rybolov apod. Obcí prochází několik turistických a cyklistických značených tras.

V nedaleké 3km vzdálené obci Doksy je Zoopark, lanové centrum, kino, supermarkety, lékárny, bankomaty, základní škola a další.

DOPRAVA AUTEM

Praha 55 min., Litoměřice, Mělník 40 min., Mladá Boleslav 25 min., Česká Lípa 15 min., Doksy 5 min.

Kontaktní informace:

Mgr. Jakub Krejza
Tel.: 603260592
E-mail: jkrejza@rscs.cz

Developer:

EBM Group
Na Valentince 3336/4
15000 Praha 5

Tel.: sjanecek@ebmpartner.cz

E-mail: info@lakepark.cz