Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Nejvíc Vám řeknou pocity mých klientů:

Lukáš Lacman

Svitavy

Paní Barbora Dostálová si získala moji důvěru. Při jednání semnou i se zájemci o dům bylo vidět, že ví, o čem mluví. S její prací jsem naprosto spokojen. Mohu jen doporučit.

Emil a Dagmar Štarmanovi

Česká Třebová

Paní Barboru Dostálovou jednoznačně doporučujeme. Je velice příjemná, vstřícná a spolehlivá. Své práci rozumí a klientům se plně věnuje. Schůzky byly naplánované a uskutečněné s velkou profesionalitou. Nemovitost se prodala rychle. Nemáme žádné připomínky, které bychom paní Dostálové vytknuli. Velice si ceníme, že jsme v dnešní době mohli potkat člověka takových kvalit a rádi její služby využijeme opakovaně.

Ing. David Millich

Barbora Dostálová působí křehce, že si člověk řekne, co tahle „holka“ chce nabízet. Nejprve mě mile překvapila, že nemaluje prodej růžovými barvami a je schopná vyvrátit mýty o prodeji. Podruhé mě překvapila, když v lodičkách vylezla na prohlídku půdy. A potřetí jsem ocenil její přístup v průběhu nabízení nemovitosti. První dojem z ní jsem si nakonec opravil, a to na člověka, který práci věnuje vše, co je potřeba a hlavně férově jedná s klienty.

Peter Kolár M.A.

Praha

Kontaktoval jsem paní Barboru Dostálovou s předpokladem co nejjednoduššího postupu při prodeji naší nemovitosti u Litomyšle. Bylo to po poměrně dlouhé době neúspěšného nabízení jinými kancelářemi. Chtělo to ale svůj čas a vše se obrátilo k dobrému. Vážný zájemce s jasným záměrem se objevil velice brzo určitě i s přispěním osobního přístupu a šarmu paní Barbory. S její pomocí jsme se pak rychle dostali k cíli - podpisu prodejní smlouvy na dost specifickou venkovskou usedlost před kompletní rekonstrukcí. Po zkušenostech s její kvalitní prací s klientem a přípravou všech podkladů při prodeji mohu osobně paní Barboru Dostálovou pouze doporučit. Přeji mnoho spokojených klientů a úspěchů v náročné práci.

Jaroslava Pilařová

Osík

Chci Vám tímto způsobem poděkovat za vynikající spolupráci při prodeji mého pozemku. Přístup k prodeji z Vaší strany byl velmi aktivní a kreativní. K případným zájemcům o koupi byl Váš přístup vždy korektní.
Ráda Vás doporučím všem, kdo by chtěl něco prodat, nebo koupit. Jste bílá vrána mezi realitními makléři. Již jsem za svůj život prodávala i kupovala několik nemovitostí a mé zkušenosti nebyly vždy ideální, často vlastní zájem makléře převládal nad profesionálním přístupem.
Přeji Vám hodně úspěchů a zdraví!