Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Ing. J. Rychtář

V realitách obchoduji již dlouho, mé zkušenosti s nejmenovanými realitními kancelářemi byly nevalné. Paní Janu Rezlerovou jsem kontaktoval na doporučení mých známých. Nyní s ní spolupracuji již 3 roky a uskutečnil jsem s její pomocí několik realitních obchodů. Velice oceňuji její rychlé vstřícné a profesionální jednání. Vždy se na ní rád obrátím - výsledek její práce a přístup je vždy 100% - obchod pobíhá v příjemné a klidné atmosféře ke spokojenosti všech zúčastněných. Stručně a jednoduše - její práce je garancí dobrého obchodu.

D. Antošová

Kvalita služeb paní makléřky Jany Rezlerové je na profesionální úrovni. Z hlediska jednání je paní makléřka velice vstřícná a ochotná řešit i problémy související s prodejem či koupí nemovitosti. Služby vaší realitní kanceláře jsme využili již třikrát, z toho dvakrát s paní makléřkou Janou Rezlerovou. S vaší RK jsme velice spokojeni a v případě potřeby se opět na vás obrátíme. Vaší realitní kancelář můžeme určitě doporučit.

PhDr. V. Vašáková

S paní Janou Rezlerovou z RK CENTRUM s.r.o. jsem byla při našem společném obchodě maximálně spokojená a mohu ji každému doporučit jako velmi odpovědnou a odborně erudovanou makléřku. Z celkového jednání a vystupování paní Rezlerové je zřejmá její dlouholetá zkušenost v oboru, již v prvním kontaktu vzbuzuje v klientovi pocit důvěry a vysoké profesionality. Tento první dojem jsem si v průběhu našich schůzek a jednání stále hlouběji utvrzovala. Navíc mě mile překvapila ochota a vstřícnost, se kterou se paní Rezlerová dokázala vždy přizpůsobit mým časovým možnostem a efektivně vše potřebné zorganizovat. A k tomu všemu je ještě velice sympatická a příjemná :) Vysoké osobnostní a profesionální kvality této paní makléřky se pak samozřejmě promítly do brzkého a zdárného uzavření našeho obchodu.