Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Reference klientů

Preferuji profesionální přístup. Výsledek mé dosavadní práce je téměř 300 zrealizovaných zakázek.

J.Tvrdý

Byt 2+1, Jablonec nad Nisou

Děkuji panu Novotnému za jeho přístup, úsilí, nasazení a vstřícnost spojenou s profesionalitou při řešení našeho bytového problému. Provedl nás s manželkou nástrahami v této oblasti a vyřizováním hypotéky bez ztráty květinky a zbytečných nervů.

Tohoto makléře bez váhání doporučím ostatním lidem, a v případě potřeby řešení dalších záležitostí v oblasti realit se vždy obrátím na něho.

M.Andlt

Byt 2+1, Mladá Boleslav

Od prvního kontaktu do uzavření koupě bytu v MB mám na pana Martina Novotného jen slova chvály. Pan Novotný působí a jedná věrohodně a profesionálně a neměl jsem sebemenší pochyby, že by se koupě bytu v jednotlivých krocích jakkoli zadrhla. Vše mi bylo vždy pečlivě a srozumitelně vysvětleno, jednotlivé kroky navazovaly na další, jednání bylo velmi rychlé, příjemné a bez stresu. Takto by dle mého názoru měl jednat správný makléř.

L. Kubec

Panu Novotnému děkuji za zprostředkování pronájmu a pozdějšího prodeje bytu v Liberci. V prvním případě odvedl bezvadnou službu při výběru nájemníků. To se promítlo do téměř 4-letého bezproblémového pronájmu. Při prodeji se opět jednalo o profesionální práci, která skončila úspěšným obchodem. Během celého procesu jsem byl pravidelně informován o stavu a dalších krocích prodeje. Moje osobní účast se omezila jen na to nejnutnější. Musím zmínit i nadstandardní služby při přípravě bytu k prodeji, konkrétně zařízení vymalování a drobné opravy interiéru.
S panem Novotným jsme také spolupracovali při refinancování hypotéky na dům. V této oblasti se orientuje rovněž zdatně. Navíc využívá své dovednosti připravit všechny informace rychle, srozumitelně a "až pod nos".
S čistým svědomím můžu pana Novotného doporučit každému, kdo hledá kvalitní službu při prodeji/pronájmu nebo financování nemovitosti.

L. Sejnová

Kvalitou služeb RK Centrum jsem mile překvapena. Hned první schůzku zorganizoval pan makléř Novotný velmi rychle a ochotně zodpověděl mé dotazy. Po sepsání Smlouvy o blokaci bytové jednotky mě postupně informoval mailem nebo telefonicky o jednotlivých krocích prodeje. Bez problémů proběhla i organizace předání bytové jednotky. Jako pozitivum vidím kvalitní zázemí a personální obsazení realitní kanceláře.

P. Kovář

Málo kdo z nás prodává či kupuje nemovitosti denně a tak je nutné mít někoho na koho se lze obrátit a plně mu důvěřovat. Pan Novotný je přesně ten typ makléře, kterého opravdu zajímá spokojenost klienta a budování dlouhodobých vztahů. Je na něho spolehnutí a je pro mne něco jako osobní makléř. Je ochotný, vyzná se v oboru a zajistí vše co je třeba a tím mi ušetří spoustu běhání a starostí.

L. Kotyza

Vážený pane Novotný, rád bych Vám touto cestou poděkoval za Vaše služby při vyřízení hypotečního úvěru. Vzhledem k mé pracovní vytíženosti velmi oceňuji Vaši ochotu přizpůsobit se mým časovým možnostem, mnohdy i mimo Vaši pracovní dobu, profesionální, férový a zároveň lidský přístup. Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a pokud budu já nebo někdo z mého okolí potřebovat služby profesionála na realitním trhu, vím na koho se obrátit.

V. Kašpar

Pan makléř Martin Novotný je příjemný, přemýšlivý člověk svěžího vzhledu, který kazí okolí svou ochotou, avšak nepodbízí se a schopen pevně stát za svým názorem. Martina mohu doporučit každému, kdo očekává od realitního makléře kvalitní službu, vstřícnost, odbornost a zájem o věc.

V. Zítková

Pane Novotný, s Vašimi službami jsem byla vždy velice spokojena, velmi seriózní vystupování, profesionální, příjemný a opravdu vstřícný přístup k danému problému a okamžitá snaha jeho řešení. Případné budoucí potřeby ve Vaší kompetenci ráda využiji a Vaše služby ráda doporučím všem zájemcům. Ještě jednou děkuji.

P. Vorel

Dobrý den, chtěl jsem poděkovat panu Novotnému za rychlou vstřícnost při hledání nájemce mého bytu v Jablonci nad Nisou. Jeho ochota a flexibilita při jednání mně překvapila. I rozsah nabízených služeb byl překvapující. Konečná úroveň jednaní mezi mnou a novým nájemce byla na profesionální úrovni. Takže děkuji.

V. Kotyšan

Spolupráce s panem Novotným byla zcela bezproblémová, byl časově velmi flexibilní, přizpůsobil se mým časovým možnostem. Nabídl mi kvalitní služby v oblasti hypotéky, snažil se najít co nejlepší řešení postupu a financování. Jeho vstřícný přístup napomohl k naší oboustranné spokojenosti. Mohu jen doporučit!