Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Proč s námi

Rosteme a sílíme i ve vašem regionu

Do našich týmů hledáme nové kolegy. Staňte se součástí unikátní realitní sítě se silným zázemím České spořitelny.

  • Vyberte si lokalitu, ve které chcete pracovat.
  • S námi jste pánem svého času díky flexibilní pracovní době.
  • Výše Vašeho výdělku je neomezená, na víc získáte ještě podíl na provizi za prodej finančních a nefinančních produktů.
  • Samozřejmostí je pravidelný export všech nabídek na nejznámější servery ZDARMA.
  • Regionální a celostátní marketingová podpora.
  • Účast na pravidelných špičkových školeních.
  • Know how, smlouvy, slevy, podpora vedení
  • Kontakty na prodávající z webu, z kampaní, z poboček České spořitelny

Těšíme se na Vás!Nejčastější dotazy k práci realitního makléře v RSČS

1. Proč se stát makléřem Realitní společnosti České spořitelny?
V dnešní době se malé realitní kanceláře ztrácejí v obrovské konkurenci velkých franšízových skupin. Zvolit si zavedenou a silnou společnost je základním pravidlem pro dosažení úspěchu. Makléři potřebují důvěryhodného partnera, o kterého se při jednání s klienty mohou opřít. Díky nám vzbudíte důvěru již při vyslovení jména Realitní společnosti České spořitelny. Jsme zavedenou značkou, na trhu působíme od roku 2002. Jako dceřiná společnost České spořitelny patříme do nadnárodní skupiny Erste Group. Opíráme se tak o silné zázemí garantující seriózní, odborný a odpovědný přístup.

2. Co potřebuji, abych mohl pracovat jako realitní makléř?
Požadujeme zejména seriózní a odpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem, průběžně se vzdělávat a zvyšovat si kvalifikaci. Pro naše klienty chceme vždy to nejlepší, proto klademe vysoké nároky i na naše pracovníky.

3. Co obnáší práce realitního makléře?
Realitní makléři získávají do svého portfolia nabídku nemovitostí k prodeji či pronájmu z různých komunikačních a marketingových kanálů RSČS a také z vlastních aktivit. Potencionálním klientům tyto nemovitosti nabízejí a zajišťují jejich prohlídky. Konečný obchod mezi kupujícím a prodávajícím je řízen ze zázemí pobočky, která zajišťuje veškerý právní a finanční servis.
Práce realitního makléře je příjemná a velmi různorodá. Realitní makléř neustále poznává nové tváře, je prodejcem, rádcem i psychologem v jedné osobě. Často cestuje, má všeobecný přehled a neustále se sebevzdělává. Pracovat jako realitní makléř pro RSČS znamená prestiž. Dobrý realitní makléř je odměněn nadstandardním příjmem.

4. Kolik vydělává úspěšný realitní makléř?
Plat makléřů není všude v republice stejný. Záleží na kraji i městě, ve kterém makléř obchoduje, a také na průměrných cenách nemovitostí v dané oblasti. Obecně se ale dá konstatovat, že si zkušený makléř, který již má stálou klientskou databázi, vydělá pravidelnou obchodní činností v průměru 50 tisíc korun za měsíc.

5. Jaké jsou možnosti kariérního růstu realitního makléře u RSČS?
Úspěšný realitní makléř může rychle postoupit na pozici vedoucího pracovníka, který se stará o svůj tým makléřů a zajišťuje servis pro daný region.

6. Jak se stát realitním makléřem Realitní společnosti České spořitelny?
Pokud chcete pracovat pro renomovanou značku Realitní společnosti České spořitelny, vyznačující se stabilitou a silným zázemím mateřské banky, pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme.

7. Jak probíhá výběrové řízení?
Prvotní informace o Vás získáme ze zaslaného životopisu. Pokud se nám budete jevit jako vhodný uchazeč, pozveme Vás na pohovor. V prvním kole vzniká prostor pro vzájemné představení, bližší seznámení a pro získání informací o Vaší motivaci, dosavadních pracovních zkušenostech a schopnostech. Věnujeme se také základním otázkám a informacím o RSČS, které by měl uchazeč o práci u nás vědět. Informujeme Vás i o konkurenčních výhodách RSČS oproti ostatním realitním kancelářím. Pokud úspěšně absolvujete první kolo, pozveme Vás do další fáze, ve které se budeme zabývat již konkrétním nastavením spolupráce.

Pošlete nám svůj životopis na info@rscs.cz nebo zavolejte na +420 956 715 680