Rezidence Kaplického

ulice Kaplického, Liberec
0 Kč

Popis projektu

Projekt je navržen uznávaným architektem Ing. arch. Jánem Strculou, PhD., který navrhoval řadu staveb v zahraničí, např. v Kuvajtu rezidence pro šejky, státní banky, ambasády a další zajímavé projekty. Na projektu Rezidence Kaplického spolupracoval s Ing. arch. Žanetou Koutníkovou. 
V domě se nachází byty 3kk a 2kk s dostatkem úložného prostoru, navíc je u domu k dispozici kolna. K bytům v přízemí se prodávající do výlučného užívání zahrady s terasami, přízemní byty mají vlastní samostatné vchody ze zahrady, byty v druhém a třetím nadzemním podlaží mají vstupy ze společné chodby.
Interier je koncipován na principu minimalistického designu s řadou vnitřních skleněných prvků a otevřených prostor. Moderní vybavení bytů zahrnuje posuvné dveře, kvalitní podlahy a designové koupelny. Parkovací stání jsou již zahrnuty v ceně bytu, pro každý byt je k dispozici jedno parkovací místo. Lokalita projektu nabízí klidné bydlení pro mladé rodiny, nebo jako investiční byt vhodný k dalšímu pronájmu. V okolí se nachází rekreační areál Javorník s možností sportovního vyžití, Ski areál Ještěd, nájezd na dálnici Liberec-Praha do 2 minut jízdy autem, v místě MHD, nákupní centrum Nisa, lékař, škola, školka.

Kontaktní informace:

Kateřina Rejnartová
Tel.: 777 661 257
E-mail: krejnartova@rscs.cz

Developer:

m3 invest s.r.o.