Webová prezentace není optimalizována pro tento prohlížeč. Doporučujeme použít jeden z modernějších a bezpečnějších prohlížečů např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge.

Vzdělávání

Realitní akademie RSČS

Realitní akademie RSČS přináší makléřům možnost zvyšovat si své vzdělání a kvalifikaci v oboru realit. Díky ní tak naši makléři získávají a prohlubují si své odborné znalosti i obchodní dovednosti, což vede k ještě profesionálnějšímu přístupu a v konečném důsledku ke spokojenému klientovi. Schopnosti dobrého obchodníka, perfektní znalost realitního trhu stejně jako odborné znalosti zahrnující potřebnou oblast práva, finančnictví a stavebnictví jsou totiž pro práci realitního makléře naprosto nezbytné. Každý náš makléř se vzdělává hned v několika oblastech dle modulů viz níže.

Povinné vstupní školení pro začínající makléře, tzv. "rychlý start realitního makléře" (modul 1), je zaměřené na osvojení základních dovedností, právní základy a realitní pojmy, smluvní dokumentaci, stanovení plánů aktivit pro nábor zakázek, základní seznámení s koncepty prodeje a stanovení cílů pro první měsíce.

Pro pokročilejší makléře navazuje "školení náborových a prodejních aktivit" (modul 2), jehož cílem je naučit se obchodní aktivity směřující k úspěšnému náběru nemovitostí (koncepty náboru, možnosti pro získávání zakázek, koncepty náborového jednání, způsoby prezentace služeb, exkluzivní zakázky) a prodeji nemovitostí (koncepty prodeje, prodejní techniky a psychologie prodeje, administrativa související s prodejem) plus právní základy. 

A v neposlední řadě naši makléři absolvují také "právo v realitách" (modul 3), kde je důraz kladen na zvyšování specifických dovedností realitního makléře v oblasti práva (smlouvy v rámci realitní činnosti, listinné postupy při realitní činnosti, čemu věnovat zvýšenou pozornost, atd.).

Výhraním partnerem Realitní akademie RSČS je školící agentura Gaudens s.r.o.

Celý systém vzdělávání slouží ke zlepšení komunikace mezi makléřem a klientem tak, aby naši zákazníci vždy dostali ten nejlepší možný servis a přístup.

Hlavním cílem je jednotné nastavení kvality poskytovaných služeb v rámci celé sítě RSČS, aby se na nás klienti obraceli se stejnou důvěrou jako na mateřskou Českou spořitelnu.

 

Mgr. Petr Pavlíček
Hlavní lektor a garant projektu

Vzdělávací agentura Gaudens s.r.o. realizuje veřejné i individuálníkurzy pro realitní kanceláře v Česku a na Slovensku, tak i kurzy v rámci projektu Realitní akademie RSČS.

Tel.: +420 602 684 968
Email: info@gaudens.cz

www.gaudens.cz

Do oblasti našeho vlastního exportního systému Vás zasvětí 

Robert Hubl
Systémový specialista RSČS

Tel: +420 956 715 684
Email: rhubl@rscs.cz

Tomáš Kučera
Lektor,
člen rady Asociace realitních kanceláří ČR 

Vzdělávací institut CHYTRÝ MAKLÉŘ připravuje našim kancelářím oblíbené kurzy šité na míru.


Tel.: + 420 777 330 777 
Email: kucera@chytrymakler.cz

www.chytrymakler.cz

Pošlete nám svůj životopis na info@rscs.cz nebo zavolejte na +420 956 715 680